.

.

Dom mladih, Split

25. - 26. 04. 2019.

Izdvajamo iz

Govornici

Astrit Alikaj

PIUTD, Tirana, Project Coordinator

Alisa Aliti Vlašić

DURA - Razvojna agencija Grada Dubrovnika / URBACT-ova vodeća stručnjakinja, Dubrovnik

Ines Androić Brajčić

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja, Zagreb

Načelnica Sektora za programe i projekte EU

Wessel Badenhorst

stručnjak za integrirani urbani razvoj, URBACT-ov vodeći stručnjak, Dublin

Voditelj

Miklos Barczi

Viši voditelj projekta u gradu Nagykanizsa Dev.Ltd.

Dafne Berc

arhitektica, Analog, Zagreb

Jelena Borota

mag.ing.arch., GISplan d.o.o., Split

Zoran Botić

dipl.ing.građ., Zavod za prostorno uređenje Splitsko-dalmatinske županije, Split

Jelena Brbora

DURA - Razvojna agencija Grada Dubrovnika

Mariana Bucat

dipl.ing.arh., Arhitektonski kolektiv d.o.o., Split

Martin Bućan

Splitsko-dalmatinska županija / Upravni odjel za gospodarstvo, EU fondove i poljoprivredu

Vesna Bukarica

Dr.sc., stručnjakinja za energetsku učinkovitost / Energetski institut Hrvoje Požar

Voditeljica

Ana Burić

dipl.ing.arh., Prostorne taktike d.o.o., Split

Rita Cararo

Kallipolis/ suosnivačica i potpredsjednica, urbanistica i stručnjakinja za sudjelovanje u zajednici, Torino

Kristina Careva

Dr.sc., docentica, dipl.ing.arh., Arhitektonski fakultet, Sveučilište u Zagrebu

Barbara Celebucka

All Resident's Yard u Wroclawu

Sofia Costa Pinto

grafička dizajnerica, multimedijska umjetnica, Ensaios e Dialogos Associacao/Oficina do Gato Morto, Lisbon

Luka Cvitan

mag.ing.arch., Prostorne taktike d.o.o., Split

Maja Čeko

Grad Šibenik, Odjel za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj

Voditeljica

Ante Ćurković

Grad Zadar, Odjel za EU fondove

Zdravka Džajić

studentica arhitekture, Split

Marko Ercegović

Udruga gradova u Republici Hrvatskoj, Zagreb

Moderator

Šime Erlić

Grad Zadar, voditelj Odjela za EU fondove

Antonina Gawronska

All Resident's Yard u Wroclawu

Nikolina Gracin

Grad Šibenik, Odjel za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj

Voditeljica

Simona Gregorović

arhitektica

Petra Grgasović

URBACT-ova stručnjakinja za urbanu mobilnost

Voditeljica

Ana Grgić

Dr.sc., docentica, dipl.ing.arh., Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split

Voditeljica i moderatorica

Goranka Grgić

ekonomistica, viša savjetnica za EU projekte

Mateo Gudić

sociolog, Teserakt, Split

Voditelj

Darko Ivanovski

mag.ing.arch., Heksagon d.o.o., Split

Marta Jaskulska

Dr.sc., sociologinja, voditeljica PSAL organizacije, Pruszcz Gdanski

Urban Jeriha

arhitekt, voditelj projekata u IPoP, Institut za prostorne politike, Ljubljana

Slobodan Jović

arhitekt, Udruženje arhitekata Novog Sada, predsjednik, Fakultet tehničkih znanosti, Odsjek za arhitekturu i urbanizam, asistent, Novi Sad

Uroš Kavdik

dipl.ing.građ., Gradska općina Kranj, Odjel za okoliš i prostorno planiranje

Claraluz Keiser

urbanistica, geografkinja, producentica u kulturi, Ensaios e Dialogos Associacao/Oficina do Gato Morto, Lisabon

Maja Kireta

arhitektica, URBACT-ova vodeća stručnjakinja, Varaždin

Voditeljica

Renet Korthals Altes

konzultantica, arhitektica, www.MakeSpace4Play.com, Haarlem

Andro Krstulović Opara

Grad Split, gradonačelnik

Iris Kun

Kvart, Split

Jere Kuzmanić

asistent, arhitekt i urbanist, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split

Sara Leite

mag.ing.arch., voditeljica RUA - agencije za urbanu revitalizaciju, Amarante

Voditeljica i moderatorica

Blanka Levačić

mag.ing.arch., Laboratorij arhitekture, Čakovec

Rene Lisac

arhitekt, Arhitektonski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, asistent

Alberto Lorente Saiz

europski voditelj projekta, geograf, Crea360, Alicante

Darija Magaš

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova EU

Head of sector for urban development programmes

Diana Magdić

sociologinja, Teserakt, Split

Voditeljica i moderatorica

Ramon Marrades

La Marina de Valencia / Glavni strateški službenik, urbani ekonomist, Valencia

Voditelj i moderator

Petar Mišura

ekonomist, Grad Šibenik, voditelj Odjela za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj

Voditelj

Emmanuel Moulin

URBACT

Voditelj URBACT tajništva

Naomi Murphy

A Playful City, Dublin

Luka Mužinić

mag.ing.arch., Produkt d.o.o., Split

Ana Peraica

Dr.sc., Donau-Universität, Krems

Marko Peterlin

arhitekt, suosnivač i direktor IPoP-a, Instituta za prostorne politike, Ljubljana

Voditelj i moderator

Maddalena Pornaro

architektica i graditeljica, Ensaios e Dialogos Associacao/Oficina do Gato Morto, Lisbon

Silvija Pranjić

mag.ing.arch., Laboratorij arhitekture, Čakovec

Nives Rogoznica

Eko-Zadar, predsjednica, Zadar

Mireia Sanabria

stručnjakinja za integrirani urbani razvoj, URBACT-ova vodeća stručnjakinja, Barcelona

Voditeljica

Josip Sikirić

Zračna luka Zadar

Ferenc Szigeti-Böröcz

geograf i URBACT-ov vodeći stručnjak, Bright Urban Solutions, Budimpešta

Boris Šitum

Kvart, Split

Stipe Španja

Grad Šibenik, Odjel za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj

Srđan Škunca

dr.sc., d.i.a., Grad Rijeka, pročelnik Odjela za razvoj, urbanizam, ekologiju i gospodarenje zemljištem

Nina Trušnovec

dipl.ing.arh., socijalni poduzetnik, Coworking Baza Tolmin

Željko Turk

Udruga gradova u RH

Predsjednik

Željko Uhlir

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja

Državni tajnik

Saša Varmuža

KVART, Split

Tina Vilfan

dipl.ing.arh., Be Arhitekter, Copenhagen

Voditeljica

Thomas Vith

Administracija Grada Beča / Odjel za urbani razvoj i planiranje

Emilija Vlahek

dipl.ing.arh., Competent d.o.o., Varaždin

Maja Vujnović

mag.ing.arch., Održivo d.o.o., Split

Antonia Vuletić

naslovna asistentica, mag.ing.arch., Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split

Margareta Zidar

dipl.ing.arh., Energetski Institut Hrvoje Požar, Zagreb

energetski certifikator

Marko Zlonoga

dipl.ing.arh., URBACT Ad Hoc stručnjak, Zagreb

Moderator i voditelj

Radojka Tomašević

Grad Split, pročelnica Službe za međunarodne i EU projekte

Požurite!

Osigurajte svoje
mjesto na
konferenciji

1000kn

Kotizacija

Kotizacija* uključuje:

Pristup cijelom programu (2 plenarna izlaganja, 12 tematskih radionica, sudjelovanje na jednoj od četiri terenske radionice, pokriva troškove dva ručka i pauze za kavu, radne materijale i putovanje na radionice u Šibenik i Zadar

  • 1000 kn

*PDV nije primjenjiv

500 kn

Gradovi

Za članove Udruge gradova u RH važi popust od 50%.

Udruga gradova u RH

Palmotićeva 25, 10000 Zagreb

  • Marko Ercegović
  • +385 1 631 3323
  • marko@udruga-gradova.hr

Lider media d.o.o.

Savska 41, 10144 Zagreb
Telefon: +385 1 6333 500

  • Bojana Božanić, direktorica
  • 01/6333-520
  • bojana.bozanic@lider.media
  • Tomislav Blagaić, event manager
  • 01/6333-538
  • tomislav.blagaic@lider.media

Kotizacije

konferencije@lider.media

  • Matija Pajurin
  • 01/6333-536
  • matija.pajurin@lider.media
  • Ivana Tomljanović
  • 01/6333-513
  • ivana.tomljanovic@lider.media